محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-35518893-4

درباره ما

                         

 

 مجموعه کالای صوتی اندرکانی  درسال ۱۳۶۹ با الطاف پروردگار و با توجهات حضرت سیدالشهدا(ع) وضرورت جامعه حسینی در زمینه ی فروش و خدمات پس از فروش انواع سیستم های صوتی حرفه ای برای مراسمات مذهبی  توسط شادروان محمد اندرکانی تاسیس گردید.

اکنون بعد از نزدیک به 30 سال سابقه کار در همین زمینه و با مدیریت آقای مهدی اندرکانی تجارب بسیار ارزشمندی به دست آورده است. اکنون علاوه بر تولیدات محصولات آذرشور در داخل و خارج کشور و مبتکرطرح سیستم صوتی متحرک بدون سیم آذرشور نمایندگی بسیاری از برند های معروف دنیا را در اختیار دارد از جمله:مونتاربو/یاماها/دایناکورد/الکترو ویس/و......

در طول این سالها ما فعالیت های چشمگیری در جلب رضایتمندی مشتریان انجام داده ایم وهمیشه به این اعتقاد داشته ایم که حق با مشتری است.

این مجموعه در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود و جهت حل مشکلات خرید های سنتی و فیزیکی ، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داده است ودر همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

خدمت رسانی به مشتری ، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما این بوده است که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید در ذهن مشتری بماند.